HAKKIMIZDA
Erkim Çuval ve Ambalaj, deneyimli ve eğitimli personeli ile üretimin tüm aşamalarında en iyi malzemenin kullanılması ve kalite kontrol ölçütlerinin yerleştirilmesi için çalışmaktadır. Kalite kontrol, üretim, depolama ve dağıtımın her aşamasında uygulamaya geçirilmektedir. Biz müşterilerimize birçok ürünün paketlenmesi için geniş bir yelpazede çuval alternatifleri sunmaktayız.

Ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına göre dizayn edilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretimimizi müşteriye özel hale getiriyoruz.

Türkiye`nin önde gelen çuval ve ambalaj üreticilerinden olan Erkim Çuval Ambalaj San. ve Tic. LTD. ŞTİ. kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji kullanarak yılların vermiş olduğu deneyim ile üretim gerçekleştirmektedir.

İnşaat, gıda, ilaç, kimya, ambalajlama, taşıma, depolama gibi farklı sektörlerde kullanılan çuval ve çuval çeşitleri sektörlere göre farklılık gösterebilir.

Ürün kalitesi, ürün depolama, satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak vizyonumuzdur.